Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Utkání plné využitých přesilovek skončilo nerozhodně. Dokonce ani prodloužení neurčilo vítěze. V nájezdech vyhrála Poruba proměnění rozhodujícího nájezdy Stejskala.

V první třetině jasně dominovala Poruba. Přestože je stav vyrovnaný, první třetina jasně patřila hostům. Již v 3. minutě proměnil střelu Vrána. Zanedlouho v 10. minutě využil přesilovku Hoďa.

V druhé třetině se kladně projevilo zejména domácí mužstvo. Ve 29. minutě zúročil nekázeň Puskaře Novotný. V 34. minutě Lehečka potrestal další nesportovní chování Poruby. Napětí stouplo, což sudí nenechal bez povšimnutí. Po II. třetině vedl Nový Jičín 3:1.

V poslední třetině nadělovala branky pouze Poruba. Ve 42. minutě snížili na 3:2 a o pět minut později už byl stav vyrovnaný. Prodloužení bylo vyrovnané, proto rozhodly až nájezdy. Stejskal zajistil Porubě dva body.