Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - V sobotu Nový Jičín přivítal hosty z Brna. Do brány hostů domácí nevsítili ani jednu střelu. Novákovo čisté konto zajistilo hostům 3 body. Zápas skončil výsledkem 0:3.

První třetina byla taková zahřívací. Oba týmy předváděly spíše bezzubý hokej bez výraznějších šancí. Místo gólů bylo ovšem k vidění 6 přesilovek. Ani jeden z týmů tuto šanci nedokázal využít.

Ve druhé třetině se již červené světlo za bránou rozsvítilo, ale pouze za domácí svatyní. Ve 32. minutě skoroval Stehlík. Ve 38. minutě Látal využil nepozornosti Kozáka a II. třetinu zakončil gólem Strýček.

Třetí třetina byla stejně tak jako ta první bezbranková. Domácí nezareagovali na prohranou druhou třetinu a protáhli svou střeleckou impotenci až do 60. minuty.