Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal po 13. letech na svém ledě hosty z Kopřivnice. V Kopřivnici sice Jičín vyhrál ovšem dnes Kopřivnice srovnala stav vzájemných zápasů na 1:1, jelikož dokázala Nový Jičín přestřílet 2:4.

První třetina byla pro fanoušky jistě atraktivní, i přestože měl Nový Jičín více šancí a neustále se držel v útočném pásmu, Kopřivnice byla ovšem produktivnější. Již v 11. minutě se podařilo Sluštíkovi zmást Iláše a tím vstřelit první branku. Ke konci první třetiny se při oslabení uvolnil Červenka zvýšil stav na 0:2.

Druhá třetina předvedla opět vyrovnané výkony. Kovařčík sice hned v úvodu třetiny snížil, ale v posledních vteřinách se postaral o dvoubrankové vedení Kopřivnice Kofroň.

Ve třetí třetině vstřelili po jedné brance jak domácí tak hosté. V 50. minutě vsítil Tomášek po trestném střílení a stav byl již 1:4. O drobnou, ačkoli nepříliš významnou úpravu skóre se postaral domácí Zdeněk. Zápas skončil stavem 2:4 a Kopřivnici se tak podařilo oplatit domácí porážku.