Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal nejlepší tým II. ligy - východ Frýdek-Místek. Sice prohrál, ale předvedl fanouškům dobrý výkon a navíc nastřílel do frýdecko-místecké brány 4 branky, což se nikomu ještě nepodařilo. Zápas skončil 4:7.

První třetina byla hodně vyrovnaná. V 11. minutě otevřel gólový účet Jakub Ižacký, když svou dělovkou prostřelil nepozorného Danečka. Poté delší dobu kotouč střídal strany i majitele. Těsně před koncem utkání srovnal Aron Chmielewski. Svou šikovností a nepozornosti obrany Nového Jičína mohl proniknout před Iláše, kterého s lehkostí překoval.

Druhá třetina byla sice hodně vyrovnaná. Ovšem domácí byli tvrdě potrestáni za vyloučení Flašara. Ve 27. minutě využil přesilovky Dresler, jenž zvýšil stav na 2:1.

Ze všech třetin mohli diváci v té poslední vidět největší počet gólů. I když se domácí snažili brankové manko co nejvíce snížit a v posledních minutách utkání zkoušeli i hru bez brankáře, byli hosté proti a svým výkonem nepřipustili žádné komplikace.