N o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína se v sobotu utkali s nedalekým Valašským Meziříčím. Výhodu domácího prostředí Bobři využili a vyhráli 3:2. Nový Jičín prohrál již po třetí v řadě pouze o jeden gól.

V první třetině se dokázal prosadit pouze jednou Valmez, ovšem střel na Iláše bylo 9. Antonín Sprušil se v 12. minutě chopil šance nabídnuté od Michala Franka a nelítostnou střelou vstřelil první gól zápasu.

Druhá třetina byla v držení Nového Jičína. Jakub Lehečka nekompromisní střelou překonal domácího brankáře Vydržela. O 6 minut později se Robin Gebauer prosadil svou střelou mířenou k pravé tyči. Po II. třetině byl stav 1:2.

Bojovnost Bobrů ve třetí třetině zápas absolutně rozhodla. I přestože Nový Jičín bojoval, Valmez také dokázal 2x skórovat v jedné třetině. Až v 56. minutě se podařilo vyrovnat Davidovi Vargovi. Hned za minutu dokázal Podešva rovněž překonat novojičínskou obranu, nahrál Davidovi Vargovi, který opět úspěšně a vítězně zakončil.