Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Nový Jičín dokázal prolomit bezvítězné období. Na svém domácím ledě porazil nedaleké Bobry z Valašského Meziříčí a to hned výsledkem 11:1.

První třetina byla velice vyrovnaná, dokonce by se dalo říct, že bobři předváděli velice atraktivní hru. Stav po první třetině byl 1:0 díky domácímu Petru Macháčkovi.

V druhé třetině byly značné rozdíly týmů. Nový Jičín zvýšil svou produktivitu. Nový Jičín zvýšil na 2:0, po krátké chvilce Valmez snížil a to byla největší a asi jediná šance zápas otočit. Do konce II. třetiny Nový Jičín vstřelil ještě jednu bránu. Mužstva tak odcházela do kabin za stavu 4:1.

Ovšem závěrečná třetina absolutně rozhodla. Nový Jičín vstřelil dalších 7 branek. Z toho si zapsal domácí hráč Petr Macháček, jenž měl roční pauzu, hattrick. Je třeba vyzvednout také další hráče, kteří se podíleli na tomto krásném výsledku, jimiž jsou: Ižacký (2+1), Kabeláč (2+0) a Mikšan (1+2).

Tímto výsledkem se Nový Jičín v tabulce řadí na průběžné 8. místo.