Kateřina Krutilková, foto: Jana Vrablíková

N o v ý J i č í n - Hráči Nového Jičína jeli na první ligový zápas do Vsetína, který se jim oproti přípravné zkoušce vůbec nevyvedl, a prohráli 1:5.

Vsetínští vstoupili jako úplně jiný tým, než jsme mohli vidět v přípravných zápasech, jelikož Nový Jičín přestřílel značným poměrem. Vsetín dokázal využít také několik přesilovek a za tento báječný výkon, jenž předvedl, si připisuje první 3 body.

První třetina byla velice vyrovnaná, oba týmy si zahrály přesilové hry, a kotouč létal ze strany na stranu. Vše rozhodla druhá třetina, ve které novojičínští inkasovali 3 branky a poté již nedokázali unést drtivý tlak, který Vsetín na novojičínské hráče vyvíjel. Ve třetí třetině si Vsetín už pouze hlídal své brankoviště a do důležitějších akcí se již nepouštěl. Jediný gól dal těsně před koncem zápasu Matouš Kratochvíl a upravil tak nelichotivé skóre na 5:1 pro domácí.