Kateřina Krutilková

N o v ý J i č í n - Domácí dokázali opět porazit na domácím ledě hosty z Kopřivnice. Kopřivničtí hokejisté sice nastoupili s bojovným duchem, poté co dokázali takřka rozdrtit Karvinou i Valašské Meziříčí, opět narazili na Nový Jičín, který je zastavil výsledkem 4:3.

Kopřivnice vstoupila do zápasu s velkým nasazením. Těžko uvěřitelné, že to byl ještě přátelský zápas. Kopřivnice se dostala během pár nepozorností Nového Jičína do vedení 3:1, ovšem Nový Jičín je nenechal radovat se ani pár vteřin a hned snížil na 2:3.

V poslední rozhodující třetině vyrovnal Škumát, a Vašut se už jen postaral o konečný výsledek 4:3, kterým zpečetil již 2. vítězství nad sousedy z nedaleké Kopřivnice.

Celý zápas doprovázela velká bojovnost. Vylučovalo se celkem 18krát a na konci zápasu i jednou na 5 minut. Rivalita začíná růst velkou rychlostí a na hru to má patřičný vliv.