Filip Palička

7. kolo nadstavby ELIOD Ligy mladšího dorostu znamenalo zajíždět k poslednímu venkovnímu utkání na hodonínský led.

Utkaní nezačalo pro naše barvy moc šťastně, již ve třetí minutě lovil puk za svými zády náš gólman David Palička.  Dalších patnáct minut by v režii novojičínských dorostenců. Vyrovnávající gól zařídil v 9. minutě Michal Matiaško, minutu na to skóre navýšil Mira Krupa a v 15. minutě ho napodobil Tomáš Andris. Už to vypadalo, že do šatny budeme odcházet s dvoubrankovým  rozdílem ve skóre, ale soupeř ještě stihl do konce třetin vyrovnat. Ve druhé třetině jsme opět navýšili skóre o dvě branky a to zásluhou Matěje Timka a Tomáše Andrise. Rozhodující nápor a navýšení skóre jsme předvedli v posledních deseti minutách třetí třetiny, což znamenalo konečný výsledek 11:4 pro naše modrobílé barvy.