Martina Paličková

V rámci 19. kola ELIO Ligy mladšího dorostu se naši mladší dorostenci utkali s Karvinou.

Svěřenci Davida Handla a Jardy Vaška první třetinu vyhráli. O vedení se postarala dvojice Jiří Brodek a Adam Hilšer.

Již za dvě minuty navýšil skóre Michal Matiaško, který zaútočil z obrané třetiny, přesprintoval celé kluziště  a gólmanovi nedal šanci. Celou třetinu se hrálo téměř na jednu bránu a toho využil na konci třetiny Adam Hilšer, který byl na konci krásné kombinační akce, kterou  připravil Tomáš Andris s Mirou Krupou. Druhá třetina byla kopií té první a kterou jsme vyhráli 5:0. Gólově se prosadili Jirka Brodek, Tomáš Andris, Michal Matiaško, Radim Hudec a Matěj Timko. I třetí třetí třetina znamenala navyšování skóre v náš prospěch. Na konci zápasu na časomíře svítilo skóre 15:1.