Redakce

N o v ý J i č í n - mladíci z béčka opět bodovali, když podlehli záloze FM až po prodloužení. Nemuselo k němu dojít, kdyby využili tutovky v závěru základní hrací doby

Hodnocení zápasu

trenér Filip Ohera -

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Vytvářeli jsme si postupný tlak v útočném pásmu, sice soupeř měl nějaké dvě větší šance, ale Kohn nás podržel. Ve druhé třetině jsme měli za stavu 0:0 samostatný únik, který jsme bohužel neproměnili do gólu. Ve druhé části druhé třetiny jsme vytvořili čtyři fauly po sobě a tím jsme dostali soupeře do zápasu. Musím kluky pochválit za dobře odbráněné oslabení. Po oslabení nás ale soupeř potrestal gólem. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chce utkání zvládnout a byli jsme odměněni vyrovnávacím gólem. Ze závěru jsem trošičku zklamaný, protože jsme nedokázali proměnit naši přesilovku 5-3 do gólu. V prodloužení jsem bohužel dostali gol. Chtěli jsme dnes vyhrát a podle toho se kluci prezentovali. Musím je pochválit za získaný další bod. Ve středu pokračujeme v Českém Těšíně.