Martina Paličková

V 11. kole ELIOD Ligy mladšího dorostu jsme na domácím ledě přivítali mladší dorostence z Kroměříže.

Začátek utkání vyzněl lépe pro domácí celek, kdy první třetině zásluhou Petra Komáčky vedli 1:0. Soupeř dokázal překonat domácí gólmana Davida Paličku až v 35. minutě zápasu. Na začátku třetí třetiny domácí Michal Morávek fauloval soupeře (podražení  a bylo nařízeno trestné střílení, čehož soupeř využil a poprvé v utkání se ujal vedení. Domácí se nezalekli a následně zásluhou Martina Najvar, který se dobře zorientoval před soupeřovou brankou, vyrovnali. V následující části utkání domácí udělali dvě chyby, které soupeř potrestal a ujal se vedení rozdílem dvou branek. Domácí  v poslední minutě hráli power play a podařilo se jim snížit.  Domácí mladší dorostenci se ještě snažili do konce řádné hrací doby vyrovnat, aby zajistili pro svůj tým aspoň bod, ale zůstalo pouze u snahy. Kroměříž si z Nového Jičína odvezla všechny tři body.