Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.11.Nový Jičín veze ze Vsetína cenné dva bodyVSE - NJI 3:4, 23.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přijíždí ze Vsetína po těžkém utkání s dvěma body. Novojičínští ještě několik vteřin před koncem utkání vedli 2:3, ovšem obdrželi gól a nastalo prodloužení. V samostatných nájezdech dokázal dvakrát proměnit Matěj Málek a tím zajistit hostům vítězství.
27.11.Michal Horák ukončil svou hokejovou kariéruKateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Odchovanec Nového Jičína, jenž se může pyšnit pestrou kariérou, ukončil své působení ve svém rodném klubu. Michal Horák ve 32 letech opouští hokejový život z rodinných důvodů. Aktuální kapitán shrnuje své působení a pocity. Jeden z oblíbených hráčů Nového Jičína se tedy s týmem loučí sice prohrou, ovšem s těmi nejlepšími vzpomínkami.
27.11.Nový Jičín čeká v sobotu VsetínKateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po prohraném derby na domácím ledě čeká novojičínské hokejisty Vsetín. Již potřetí se Nový Jičín utká s tímto silným týmem. Vsetín dokázal oba vzájemné zápasy vyhrát. Zvládne si Nový Jičín napravit reputaci s Valachy?
25.11.Zápasy mládeže v týdnu 23.11. - 29.11.2015Filip PaličkaV 47. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
25.11.Nový Jičín nevyzrál na KopřivniciNJI - KOP 2:4, 22.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal po 13. letech na svém ledě hosty z Kopřivnice. V Kopřivnici sice Jičín vyhrál ovšem dnes Kopřivnice srovnala stav vzájemných zápasů na 1:1, jelikož dokázala Nový Jičín přestřílet 2:4.
24.11.Muži B vyhráli na nájezdy se Šternberkem. Na výhře se podílel 3 góly a dvěma asistencemi Martin ŠtěpjakNJB - STE 7:6, 12.kolo | Filip Palička.
24.11.Důležité derby již tuto středuKateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Po 13. letech mohou opět fanoušci shlédnout velké derby – Nový Jičín vs. Kopřivnice. Na toto utkání se neobvykle těší nejen diváci ale také hráči. Tento jedinečný zápas se odehraje již tuto středu 25. listopadu v 18:00. Obhájí Nový Jičín sedmou pozici?
23.11.Mladší dorost nestačil na rivala z Kopřivnice /RožnovaNJI - KOP 2:7, 15.kolo | Filip Palička.
23.11.Předprodej vstupenek na derby HK Nový Jičín - HC KopřivniceMartina PaličkováVstupenky na derby HK Nový Jičín - HC Kopřivnice si můžete koupit v předprodeji v prodejně VIRGIN sports na zimním stadiónu. Otevírací doba prodejny je PO - PÁ 12:00 - 18:00 hod.
21.11.V Hodoníne rozhodly až samostatné nájezdyHOD - NJI 4:5, 21.kolo | Kateřina Krutilková, foto: http://www.shkhodonin.cz/N o v ý J i č í n - Novojičínští hokejisté se snažili v sobotu 21. listopadu zopakovat výhru, jenž předvedli na domácím ledě již v říjnu. To se jim povedlo, ovšem až v samostatných nájezdech.
20.11.Vzdorný Hodonín na obzoruKateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Třetí desítku letošních zápasů odstartuje Nový Jičín v Hodoníně. První vzájemné utkání dokázal Nový Jičín udolat těsným výsledkem 3:2. Ovšem poté nabraly výkony Hodonínu nové obrátky. Dokáže Nový Jičín drtiče překonat a shodit je z 3. místa?
19.11.Muží B na domácím ledě těsně porazili UničovNJB - UNI 5:4, 10.kolo | Filip Palička.
19.11.Rozhovor s Davidem IlášemKateřina KrutílkováN o v ý J i č í n - Zhodnocení zápasu Davida Iláše, jenž si v této sezóně zahrál teprve pár zápasu, jelikož byl zraněn. Ovšem teď je v plné síle a v úterý předvedl výborný výkon.
18.11.Zápasy mládeže v týdnu 16.11. - 22.11.2015Filip PaličkaV 47. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:
17.11.Překvapí Nový Jičín Frýdek-Místek?Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítá v úterý 17. listopadu nedaleký Frýdek-Místek, jenž ukazuje svou suverenitu již od začátku sezóny. Poslední vzájemné utkání se vrylo do paměti fanouškům hlavně velmi rozdílným výsledkem 11:3. Frýdek-Místek přestřílel ještě jednoho soupeře takto vysokým výsledkem a to 12:3 Porubu. Předvedou domácí své kvality hostům?
17.11.Mladší dorostenci vyhráli ve Frýdku Místku a připisují si důležité bod do tabulkyFRM - NJI 1:2, 14.kolo | Filip Palička.
17.11.I přes prohru předvedl Nový Jičín chvalitebný výkonNJI - FRM 4:7, 20.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín přivítal nejlepší tým II. ligy - východ Frýdek-Místek. Sice prohrál, ale předvedl fanouškům dobrý výkon a navíc nastřílel do frýdecko-místecké brány 4 branky, což se nikomu ještě nepodařilo. Zápas skončil 4:7.
14.11.Nový Jičín nedokázal obhájit výhruOPA - NJI 4:3, 19.kolo | Kateřina KrutilkováN o v ý J i č í n - Nový Jičín nastupoval v sobotu 14. listopadu na opavský stadion, aby obhájil výhru z domácího zápasu, který se hrál v říjnu. Ovšem Slezan dokázal skvěle využít výhodu domácího prostředí, a i přestože Nový Jičín bojoval celý zápas, vítězství mu ušlo o jeden gól. Utkání skončilo 4:3 a hráči hostujícího celku se vrací domů bez bodů.
13.11.Zopakuje Nový Jičín výhru s Opavou?Kateřina KrutílkováNový Jičín zamíří v sobotu 14. listopadu do Opavy, kde se bude snažit znovu zopakovat výhru, jenž předvedl před domácím publikem. Podaří se Novému Jičínu své plány zrealizovat?
12.11.Nový Jičín předvedl skvělý výkonNJI - POR 5:2, 18.kolo | Kateřina KrutílkováN o v ý J i č í n - I přestože Nový Jičín nebyl favoritem předvedl chvalitebný výkon. Na domácím ledě porazil třetí Porubu. Již od začátku utkání vyvinul na Porubu obrovský tlak, z kterého se Poruba již nedokázala vzpamatovat. Novojičínským borcům se podařilo překvapit protihráče, a svou výhrou je posunout na 4. místo.
Další stránky
12>>
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
10.4.2021
Průběžné pořadí hráčů v soutěži Ďáblíci se připravují na novou sezonu. Do čela jde nově Ďáblík ročníku 2015 SEBÍK!!! Nezapomeňte, že zítra je poslední den plnění úkolů za první týden. Maximální počet bodů za oba úkoly je 10. bodů. Registrace ne stále otevřená!!! Soutěž 10. den
8.4.2021
Česká reprezentace do 20 let má na programu přípravný kemp ve Vyškově a dvě přípravná utkání se Slovenskem v Piešťanech, které se uskuteční ve dnech 13. – 17. dubna 2021. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce. V nominaci je i náš odchovanec ŠTĚPÁN MACHÁČEK. Nominace
7.4.2021
V odkazu naleznete pořadí k dnešnímu dni. Jsme rádi, že se do Soutěžení zapojují další rodiny a dresy Ďáblíků se objevují na nejrůznějších místech regionu. Vítězové budou oceněni, ale zatím jsme vítězové VŠICHNI. Další fotografie najdete na FB klubu. Soutěžení 7.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Soutěž pokračuje i v nepříznivém počasí

N o v ý J i č í n - Přinášíme další přehled průběžného pořadí ze soutěže. Pořadí před víkendem je napínavé. Kdo přidá další body a posune se vzhůru po víkendu??? TOP 7 je velmi vyrovnaná....

Úkoly pro soutěžící na druhý týden

N o v ý J i č í n - Na ministra není spoleh, proto opět využijeme krás okolí a s rodinou budeme pokračovat v Soutěžení. Zatím nám to jde skvěle a až nás pustí do arény, budeme připraveni.