V říjnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.10.Mladší žáci Opavu nezvládli, starší žáci si s ní poradili.Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - O p a v a
2.10.Rezerva nestačila na favorita z TěšínaNJB - CTE 2:3, 2.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Domácí rezerva odehrála svoje první mistrovské utkání. Po vlažném úvodu, kdy dali hosté rychle dvě branky, se Ďáblové začali rozehřívat a v poslední třetině sahali po bodu. Výkon a vytvořená sestava dává naději, že budou velmi kvalitním soupeřem všem v KLM.
2.10.Ďáblíci 2012 řádili v PoruběMilan UrbanPoruba - Naši nejmladší Ďáblíci, ročník 2012, si vyjeli odehrát utkání se stejně starými soky z Poruby. Jejich nadšení, bojovnost, radost, ale i branky a srážky jsou zachyceny ve fotogalerii.
6.10.Ďáblové potvrdili roli favorita u ŽihadelMOB - NJI 3:6, 8.kolo | Bohumil VincuraMoravské Budějovice - Ďáblové jeli do Budějovic potvrdit výhru s Hodonínem. V utkání s loňským finalistou byli od začátku dominantní a zaslouženě soupeře přestříleli.
6.10.Rezerva porazila Krnov na samostatné nájezdyKRN - NJB 2:3, 3.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Rezerva Ďáblů i ve druhém utkání, s kvalitním soupeřem z Krnova, potvrdila, že nebude v soutěži jen do počtu. Naopak, favorita potrápila a nakonec porazila na samostatné nájezdy
8.10.Za skvělý výkon vezou dorostenci zasloužené body z Frýdku Místku !Bohumil VincuraF r ý d e k - M í s t e k - N o v ý J i č í n
12.10.Brod vyučoval ĎáblyNJI - HBR 3:9, 10.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Domácí měli na paměti výprask z Brodu a chtěli soupeře potrápit. I přes převahu hostí byl výsledek do poloviny utkání lichotivý. Kvalita soupeře se projevila a proměňování šancí, po chybách domácích, bylo učebnicové. Zítra zajíždějí do Žďáru s odhodláním napravit dnešní prohru.
12.10.Ďáblové vezou ze Žďáru dva body.ZNS - NJI 3:4, 9.kolo | Bohumil VincuraŽďár nad Sázavou - po páteční porážce s Havlíčkovým Brodem čekal Ďábly další tým z Vysočiny. Žďár nehraje tak jako loni, ale pro naše mladé mužstvo není žádné utkání lehké. I pře vedení 3:0 se výhra v prodloužení cenní. nyní nás čeká pět utkání ze šesti na hřištích soupeřů.
15.10.Ďáblové B deklasovali po skvělém výkonu Frýdek Místek BNJB - FMB 7:3, 4.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
16.10.Dorostenci 2x padli !Bohumil VincuraN o v ý J i č í n
19.10.Z Opavy jedou Ďáblové se zraněními a bez bodůOPA - NJI 2:0, 11.kolo | Bohumil VincuraOpava - Do poloviny utkání byli Ďáblové v poli dominantní, ale bez proměnění šancí. Domácí šli šťastnou tečí do vedení, které potvrdili v následující přesilovce. Stínem utkání je zranění tří hostujících hráčů, kteří utkání nedohráli.
20.10.Rezerva nedotáhla dobře rozehrané utkání v Karviné a padla 4 : 2KAR - NJB 4:2, 5.kolo | Bohumil VincuraKarviná - Do Karviné odjížděla rezerva, díky zraněním, v okleštěné sestavě. Dobře rozehrané utkání, kdy už ve 4. minutě vedla 2:0, nedotáhli do konce a odjeli bez bodu.
20.10.Saša vynulovala dorost OpavyOPA - NJI 0:1, 10.kolo | Bohumil VincuraOpava - dorost dosáhl velmi cenného vítězství v Opavě. Stačila jim k tomu jediná branka
22.10.Ďáblíci 2012 si pozvali soupeře z OlomouceRedakceN o v ý J i č í n - k dalšímu měření sil a dovedností si pozvali Ďáblíci 2012 stejně staré soupeře z Olomouce.
24.10.Pekelný výkon Draků přinesl vysoké vítězství nad novojičínskými ĎáblyŠUM - NJI 11:1, 12.kolo | Bohumil VincuraŠumperk -
24.10.Zveme všechny fanoušky na utkání během svátečního víkenduMilan UrbanUž v sobotu, od 17 hodin, se ve 2. lize můžeme těšit na tradičního rivala, Bobry z Valašského Meziříčí. V neděli nastoupí rezerva proti výbornému Bohumínu v čele s Markem Ivanem. A v pondělí nás čeká bonbónek, kdy rezerva odehraje, již od 14,30, atraktivní derby se Studénkou. Všechny fanoušky srdečně zveme.
27.10.Bobři o svém vítězství rozhodli minutu před koncemNJI - VAL 2:3, 13.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
27.10.Rezerva neudržela tříbrankové vedení a prohrála v prodlouženíNJB - BOH 3:4, 6.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Skvěle rozehrané utkání nedotáhli domácí do konce. Proti byla největší hvězda krajské ligy, Marek Ivan. Během 10 minut poslední třetiny zkompletoval hattrick. V prodloužení byli šťastnější hosté, ale i tak je bod s Bohumínem cenný.
28.10.Rezerva prohrála s vedoucím mužstvem tabulky o brankuNJB - STU 1:2, 7.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Druhé kvalitní utkání ve dvou dnech odehrála rezerva Ďáblů. Ve sváteční den byla více než vyrovnaným soupeřem lídrovi ze Studénky.