ELIOD Liga mladšího dorostu - sk. Východ

Vybrat sezónu:  
Ml.dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky | tabulka
St. žáci:  tým | zápasy | příprava
Ml. žáci:  tým | zápasy | příprava
4.třída:  tým | krajská liga 4. tř.
3.třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
2. Třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
1. Třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
Přípravka:  tým

KoloDatumDomácíHosté  
1. ne 11.9.2016 Nový Jičín Opava 2:4 0:0, 1:3, 1:1
2. so 17.9.2016 Orlová Nový Jičín 7:2 4:1,2:1,1:0
3. ne 18.9.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 5:3 3:1, 2:1, 0:1
4. ne 25.9.2016 Černí Vlci Nový Jičín 4:1 0:0, 4:1, 0:0
5. st 28.9.2016 Nový Jičín Frýdek-Místek 1:2 1:0, 0:1, 0:1
6. so 1.10.2016 Karviná Nový Jičín 0:5 0:2, 0:3,0:0
7. ne 9.10.2016 Nový Jičín Volno   VOLNO
8. so 15.10.2016 Opava Nový Jičín 5:3 2:1, 1:1, 2:1
9. po 17.10.2016 Orlová Nový Jičín 5:3 1:0, 3:3, 1:0
10. so 22.10.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 5:4
11. čt 27.10.2016 Nový Jičín Černí Vlci 6:5 1:1, 1:4, 4:0
12. so 29.10.2016 Frýdek-Místek Nový Jičín 5:2 3:0,1:1, 1:1
13. ne 6.11.2016 Nový Jičín Karviná 6:7
14. ne 13.11.2016 Nový Jičín Volno   VOLNO
15. čt 17.11.2016 Nový Jičín Opava 3:4
16. so 19.11.2016 Nový Jičín Orlová 2:5 1:1, 1:2, 0:2
17. so 26.11.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 9:5 3:0,2:3,4:2
18. ne 27.11.2016 Černí Vlci Nový Jičín 3:4sn
19. ne 4.12.2016 Nový Jičín Frýdek-Místek 6:3
20. so 10.12.2016 Karviná Nový Jičín 8:4
21. ne 11.12.2016 Nový Jičín Volno   VOLNO
22. ne 18.12.2016 Opava Nový Jičín 8:0
23. st 21.12.2016 Nový Jičín Orlová 5:4
24. pá 23.12.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 5:6sn
25. so 7.1.2017 Nový Jičín Černí Vlci 2:0
26. ne 8.1.2017 Frýdek-Místek Nový Jičín 10:2
27. so 14.1.2017 Nový Jičín Karviná 6:3
28. ne 22.1.2017 Nový Jičín Volno   VOLNO
1. ND ne 29.1.2017 Nový Jičín Šumperk B 4:2
2. ND pá 3.2.2017 Nový Jičín Karviná 3:9
3. ND ne 5.2.2017 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:14 0:6,1:3,1:5
4. ND po 13.2.2017 Nový Jičín Prostějov 1:5
5. ND so 18.2.2017 Znojmo Nový Jičín 11:0
6. ND so 25.2.2017 Šumperk B Nový Jičín 5:2
7. ND pá 3.3.2017 Karviná Nový Jičín 10:3
8. ND ne 12.3.2017 Nový Jičín Val. Meziříčí 11:15
9. ND so 18.3.2017 Prostějov Nový Jičín  
10. ND ne 26.3.2017 Nový Jičín Znojmo 13:15
TIP: sport doma
6
HC RT TORAX Poruba
5
HK Nový Jičín
Muži
Minulé sezóny
Rozpis ledové plochy
Aktuality
18.3.2017
4. zápasy semifinále SHK Hodonín - VHK ROBE Vsetín 2:5 (série 1:3) Draci Šumperk - HC RT TORAX Poruba 2011 2:1 (série 2:2).
18.3.2017
Přečtěte si rozhovor s legendárním hokejovým gólmanem ZDE.
16.3.2017
3. zápas semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 - Draci Šumperk 2:4 (série 2:1) VHK ROBE Vsetín - SHK Hodonín 5:2 (série 2:1).
15.3.2017
Sokolov se loučí s 2. ligou. Dnešní vítězství brněnské Techniky rozhodlo o tom, že s druhou ligou se po 20 sezónách loučí tým HC BANÍK SOKOLOV. HC Technika Brno i v příští sezóně zůstává druholigová!
14.3.2017
Výsledky 2. zápasů semifinále: SHK Hodonín - VHK ROBE Vsetín 2:4 (stav série 1:1), Draci Šumperk - HC RT TORAX Poruba 2011 4:5 (stav série 0:2).
13.3.2017
1. zápasy semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 - Draci Šumperk 5:4, VHK ROBE Vsetín - SHK Hodonín 2:3p.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Zápasy Ďáblíků v týdnu 6.3. - 12.3.2017

V 10. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy:

Zápasy Ďáblíků v týdnu 27.2. - 5.3.2017

Ve 9. týdnu se proto můžete těšit na tyto zápasy: