27.1.2018, Redakce

Tatra poprvé za tři body

Kopřivnice - Kopřivničtí hokejisté odehráli šesté derby s Novým Jičínem a mohli poprvé slavit vítězství za tři body. V rámci benefiční akce, která byla pořádána kopřivnickým klubem se od prvních minut hrál opatrný hokej a ke skórování měli blíže Ďáblové, kteří měli k dispozici dlouhou přesilovou hru pět na tři, tu ale neproměnili, jelikož si nevypracovali žádnou šanci a do šaten se šlo za bezbrankového stavu. Od druhé třetiny začaly padat branky, nejprve ještě neproměnili hosté trestné střílení, ale po několika minutách se přece jenom prosadili hosté. Tatrováci otočili stav utkání a za deset minut třemi brankami, měli namířeno k vítězství. Poslední třetina nabídla jen jednu branku, která padla za Hromadovými zády a Kopřivnice mohla slavit první vítězství nad Ďábly.
40.kolo, sobota 27.1.2018
HC Kopřivnice3:2
(0:0,3:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Vyčesaný (Mrowiec), 34. Stříž (Tomášek, Červenka), 39. Pargač (Hrubý) – 27. Slovák J. (Sonnek, Kocián), 52. Pecha (Már, Zedník). Rozhodčí: Škach - Blaha, Goňa. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1148. Střely na branku: 19:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.
HC Kopřivnice: Hromada – Heinzl, Stříž, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail – Červenka, Pargač (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Kofroň, Gola
HK Nový Jičín: J. Slovák I– Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Metelka, Foltýn , Tomeček, Janiczek – Krupa, Pecha, Kafka, Gebauer, Kocián (C), Zedník (A), J. Sonnek, J. Slovák II, Uhlár

TIP: sport doma