6.12.2017, Redakce

Ďáblové i čtvrté derby s Kopřivnicí ovládli

Ďáblové v rámci 26. kola zajížděli na horkou půdu do Kopřivnice. Ďáblové vlétli do zápasu skvěle. První střela na soupeřovu bránu z hokejky Robina Gebauera znamenala pro Nový Jičín vedení. V průběhu první třetiny byly šance na obou stranách a v 10. minutě vyrovnal Daniel Suchý. To bylo vše ze strany Kopřivnice. Již žádný gól nepřidala, přestože šance měla. Situace na straně Nového Jičína byla jiná. Ten dokázal ve druhé třetině vsítit za záda kopřivnického gólmana ještě dva góly a ve třetí části už si Ďáblové výsledek pohlídali.
26.kolo, středa 6.12.2017
HC Kopřivnice1:3
(1:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Suchý (Tomášek, Červenka) – 1. Gebauer (Zedník), 30. Bednář (Motloch, Kafka), 32. Kafka (Bednář, Motloch). Rozhodčí: Škach - Barteček, Novák. Vyloučení: 4:4, navíc Motloch (NJ) 10 minut za napadení. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
HC Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Kropka, Mrowiec, Krutil, Bail, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola
HK Nový Jičín: Slovák (Kohn) – Vojtěch, Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Tomeček, Janiczek – Palacký, Krupa, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Gebauer, Kocián (C), Bednář, Zedník (A), Sonnek, Slovák

TIP: sport doma