26. kolo, 2.liga - Východ 2016/2017, st 14.12.2016

VSK Technika Brno

1:5

Branky a nahrávky: 27. Stehlík (Bustin, Sedláček) – 19. Zdeněk (Luka), 29. Luka, 30. Luka (Dresler), 46. Christov (Luka), 58. Kratochvíl (Slovák II.). Rozhodčí: Held – Linhart, Horažďovský Vyloučení: 8:8 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 100 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.

VSK Technika Brno: Novák – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Sedlák "A", Šidák, Štancl, Sedláček, Cívka – Čtvrtníček, Stehlík "C", Bustin, Brzobohatý P., Biolek, Nováček, Buhaj, Brzobohatý M., Švaňhal, Florek, Medek, Boček

HK Nový Jičín: Slovák – Běhal, Hruška "A", Vašut "C", Pisarik, Dresler, Zahradníček, Cabák – Palacký, Daron, Slovák, Málek, Zdeněk, Kocián, Sonnek, Kratochvíl, Luka, Novotný "A", Uhlár, Christov

Ohlasy

Luděk Stehlík (HC Technika Brno): První třetina nám nevyšla. Všude jsme byli pozdě. Podržel nás brankář Novák. V prostřední části jsme se do zápasu vrátili, ale hloupé chyby, resp. jedna chyba a poté neukázněnost hráčů nás opět dostala do stavu, kde jsme prohrávali. V poslední třetině jsme se zápasem chtěli něco udělat, ale soupeř už nás do zápasu nepustil. Robin Bacul (HK Nový Jičín): Začátek zápasu jsme měli dobrý a dostali jsme se do tlaku. Potom jsme se nechali zbytečně vyloučit a hra se vyrovnala. Zlepšenou hrou v závěru první třetiny jsme odskočili do vedení. Druhá třetina se nesla ve znamená hodně přesilovek a oslabení. Tam se nám podařilo odskočit na 1:3 a utkání jsme dovedli do zdárného konce.