0. kolo, Přípravné zápasy 2016/2017, út 16.8.2016

HC Slezan Opava

5:2

Branky a nahrávky:11. Dalajka (Kocián, Hruška), 41. Chvostek (Vašut, Hlaváč), 47. Mokrohajský (Ministr, Kužílek), 48. Kocián (Gebauer, Novotný), 52. Kocián (Gebauer, Kužílek) – 24. Beneš, 33. Gavlas (Trčka) Rozhodčí: Havlík Vyloučení: 4:3 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 200 Střely na branku: 37:28 Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2

HK Nový Jičín: Iláš David – Vydra Karel, Kužílek Jakub, Hruška Jakub, Cívka Dominik, Vašut Přemysl, Chvostek Filip, Haloda Marek, Cabák Tomáš, Gebauer Robin, Hlaváč Michal, Kabeláč Martin, Slovák Jiří, Hladiš Dominik, Dalajka Patrik, Chvostek Michal, Kocián Ivo, Ministr Tomáš, Mokrohajský Robert, Novotný Dominik, Uhlár Adam

HC Slezan Opava: Wanecki – Mosler, Holík, Gavlas, Černý, Slavík, Šindelář, Tůma, Vrábel, Wolf, Polok, Trčka, Grygar, Chomič, Rousek, Herman, Pavelek, Česlík, Beneš, Štindl