0. kolo, Přípravné zápasy 2016/2017, pá 2.9.2016

HC ISMM Kopřivnice

5:3

Branky a nahrávky: 23. Bartošák, 30. Chomič (Červenka), 39. Chalupa (Teper), 45. Tomášek, 50. Tomášek (Poruba, Hrubý) – 1. Zdeněk (Vašut, Kocián), 7. Chvostek (Zdeněk, Kabeláč), 11. Kratochvíl Š. ( Hruška ) Rozhodčí: Langer Vyloučení: 5:5, Vašut 10 minut a OK, Běhal 5 minut a OK Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 350 Střely na branku: 25:22 Průběh utkání: 0:3, 5:3

HC ISMM Kopřivnice: Vrba, Fendrich, Jašek, Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek, Merenda, Chalupa, Bartošák, Pěnčík, Poruba, Chomič, Hrubý, Stránský, Tomášek, Pargáč, Vyčesaný, Mach, Ollender, Červenka.

HK Nový Jičín: Iláš, Slovák, Stránský, Kužílek, běhal, Hruška, Bahounek, Vašut, Cabák, Kabeláč, Samiec, Hladiš, Dalajka, Zdeněk, Kocián, Blinka, Chvostek, Sonnek, Kratochvíl, Schwatz, Novotný