Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?
9.10.2017, Redakce

Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?

V desátém kole 2. ligy skupiny východ se Ďáblové střetnou na domácím stadionu s Bobry Valašské Meziříčí. Utkání začíná ve středu 11. října 2017 v 18:00.

Z posledních tří zápasů získali Ďáblové 8 bodů - výhra nad Šumperkem a Opavou za tři body a výhra na nájezdy za dva body nad Hodonínem. Přesně taková je bilance novojičínských Ďáblů. Po devíti kolech jim náleží třetí pozice se 14 body. Aby svěřenci Petra Macháčka natáhli šňůru neporaženosti na domácím ledě, potřebují uspět proti Bobrům Valašské Meziříčí. 
Statistikám Nového Jičína po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Pavel Zedník (2 + 6). Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Robin Gebauer (3 + 4) a Matěj Málek (3 + 3). Mezi obránci je na tom z hlediska produktivity výborně Vojta Adamík (1 + 6). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Jiří Slovák - Tomáš Kohn, přičemž více minut má odchytáno prvně zmíněný.

Sestava Nového Jičína z minulého kola proti Opavě: 
Slovák I. – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II.

Valašské Meziříčí naposledy bodovali ve druhém kole, kdy porazili Nový Jičín 6:3. Od třetího kola si zatím připsali 5 proher v řadě a po devátém kole obývají šestou příčku s počtem 6 bodů.
Statistikám Valašského Meziříčí po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Petr Dvořák (6 + 7), který je také nejlepším střelcem svého týmu. Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Jakub Pořický (4 + 5), ale i David Vítek (3 + 3). Mezi obránci jsou na tom z hlediska produktivity výborně Michal Žák (2 + 4) a Michal Hryciow (2 + 2). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Lukáš Plšek - Daniel Bechný, přičemž více minut má odchytáno druhý zmíněný.

Sestava Valašského Meziříčí z předminulého kola proti Opavě (minulé kolo měli volno): 

Plšek (46. Bechný) – Dudek, Mikel, Hryciow, Baroš, Varga Mar., Báchor (C), Váňa, Hladiš – Matějka, Dvořák, Pořický – Brunec (A), Daněk, Vítek D. – Varga Mir., Studený, Martiník (A) – Weintritt, Peterka, Dalajka 0
HK Nový Jičín
2
HC RT TORAX Poruba
Online
14.kolo, 25.10.2017
Salith Šumperk
Rozpis ledové plochy
Aktuality
17.10.2017
Ďábelskou sestavu posílí Jakub Matyáš z Třince, který se bude rozehrávat po nemoci.Kuba už v Novém Jičíně odehrál 2 zápasy v sezóně 2013-2014 Jakub Matyáš na Elite Prospects
12.10.2017
HC Kopřivnice posiluje své řady na pozici obránců. Nově se v jejich barvách představí třiadvacetiletý Marek Bail z Poruby, o dva roky mladší Marek Heinzl z Havířova a devatenáctiletý Radim Štěpánek z vítkovické juniorky.
2.10.2017
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
1.10.2017
Dynamická rozcvička před každým tréninkem na ledě je nezbytnou součástí tréninkové jednotky. Je velká spousta možností jak zábavně a efektivně připravit a zahřát organismus na hlavní fázi tréninku, který proběhne na ledě. Zároveň tím můžeme pomalu rozvíjet i pohybové schopnosti dětí. Více ZDE.
5.9.2017
Výkonný výbor ČSLH měl dnes na programu kromě potvrzení licencí také vyloučení několika mančaftů z mládežnických soutěží. Konkrétně vyloučil Český svaz ledního hokeje 4 mládežnické týmy celku LHK Jestřábi PROSTĚJOV, spolek. Nadcházející ročník tak nezahájí starší a mladší dorost, kteří se minimálně na rok loučí s regionální ligou, a dále také z ligy odstupují starší a mladší žáci.Více si přečtěte ZDE.
13.8.2017
Do kádru Opavy se z Havířova vrací jedenatřicetiletý gólman Dušan Šafránek.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Zápasy Ďáblíků v týdnu 9.10. - 15.10.2017

V 41. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:

Zápasy Ďáblíků v týdnu 25.9. - 1.10.2017

V 39. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy: