Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?
9.10.2017, Redakce

Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?

V desátém kole 2. ligy skupiny východ se Ďáblové střetnou na domácím stadionu s Bobry Valašské Meziříčí. Utkání začíná ve středu 11. října 2017 v 18:00.

Z posledních tří zápasů získali Ďáblové 8 bodů - výhra nad Šumperkem a Opavou za tři body a výhra na nájezdy za dva body nad Hodonínem. Přesně taková je bilance novojičínských Ďáblů. Po devíti kolech jim náleží třetí pozice se 14 body. Aby svěřenci Petra Macháčka natáhli šňůru neporaženosti na domácím ledě, potřebují uspět proti Bobrům Valašské Meziříčí. 
Statistikám Nového Jičína po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Pavel Zedník (2 + 6). Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Robin Gebauer (3 + 4) a Matěj Málek (3 + 3). Mezi obránci je na tom z hlediska produktivity výborně Vojta Adamík (1 + 6). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Jiří Slovák - Tomáš Kohn, přičemž více minut má odchytáno prvně zmíněný.

Sestava Nového Jičína z minulého kola proti Opavě: 
Slovák I. – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II.

Valašské Meziříčí naposledy bodovali ve druhém kole, kdy porazili Nový Jičín 6:3. Od třetího kola si zatím připsali 5 proher v řadě a po devátém kole obývají šestou příčku s počtem 6 bodů.
Statistikám Valašského Meziříčí po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Petr Dvořák (6 + 7), který je také nejlepším střelcem svého týmu. Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Jakub Pořický (4 + 5), ale i David Vítek (3 + 3). Mezi obránci jsou na tom z hlediska produktivity výborně Michal Žák (2 + 4) a Michal Hryciow (2 + 2). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Lukáš Plšek - Daniel Bechný, přičemž více minut má odchytáno druhý zmíněný.

Sestava Valašského Meziříčí z předminulého kola proti Opavě (minulé kolo měli volno): 

Plšek (46. Bechný) – Dudek, Mikel, Hryciow, Baroš, Varga Mar., Báchor (C), Váňa, Hladiš – Matějka, Dvořák, Pořický – Brunec (A), Daněk, Vítek D. – Varga Mir., Studený, Martiník (A) – Weintritt, Peterka, Dalajka 8
Salith Šumperk
0
HK Nový Jičín
Online
29.kolo, 16.12.2017
SHK Hodonín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
7.12.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Derby začalo se zpožděním! Ďáblové však srazili Tatru i počtvrté (více ZDE).
28.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové uspěli v Opavě (více ZDE).
24.11.2017
Opava mění trenéry. Trenérské duo Marek Harazim - David Galvas je nahrazeno novou trenérskou dvojicí Zdeněk Pavelek a Dalibor Římským. Tato dvojice se poprve postaví na opavskou střídačku již v sobotu proti Ďáblům Z Nového Jičína.
24.11.2017
Šumperk má problémy, skončí ve II. lize? Ještě před sezónou měli nejvyšší ambice, ale teď balancují na hranici konce seniorského hokeje. Důvod? Drakům vypadl hlavní sponzor, na kterém byla postavena celá sezóna. Vyjádření vedení klubu k nastalé situaci si můžete přečíst ZDE.
23.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Čechmánkovi Drtiči bodovali v Novém Jičíně naplno (více ZDE).
21.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové schytali debakl na ledě Draků (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Mladší a starší dorost ukončili základní část a začíná jim nadstavba

Starším i mladším dorostencům skončila základní část regionální ligy - skupina východ.

Zápasy Ďáblíků v týdnu 4.12. - 10.12.2017

V 49. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy: