Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?
9.10.2017, Redakce

Ve středu přivítáme Bobry z Valašského Meziříčí. Oplatí jim Ďáblové předchozí porážku?

V desátém kole 2. ligy skupiny východ se Ďáblové střetnou na domácím stadionu s Bobry Valašské Meziříčí. Utkání začíná ve středu 11. října 2017 v 18:00.

Z posledních tří zápasů získali Ďáblové 8 bodů - výhra nad Šumperkem a Opavou za tři body a výhra na nájezdy za dva body nad Hodonínem. Přesně taková je bilance novojičínských Ďáblů. Po devíti kolech jim náleží třetí pozice se 14 body. Aby svěřenci Petra Macháčka natáhli šňůru neporaženosti na domácím ledě, potřebují uspět proti Bobrům Valašské Meziříčí. 
Statistikám Nového Jičína po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Pavel Zedník (2 + 6). Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Robin Gebauer (3 + 4) a Matěj Málek (3 + 3). Mezi obránci je na tom z hlediska produktivity výborně Vojta Adamík (1 + 6). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Jiří Slovák - Tomáš Kohn, přičemž více minut má odchytáno prvně zmíněný.

Sestava Nového Jičína z minulého kola proti Opavě: 
Slovák I. – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II.

Valašské Meziříčí naposledy bodovali ve druhém kole, kdy porazili Nový Jičín 6:3. Od třetího kola si zatím připsali 5 proher v řadě a po devátém kole obývají šestou příčku s počtem 6 bodů.
Statistikám Valašského Meziříčí po sedmi střetnutích vládne zkušený útočník Petr Dvořák (6 + 7), který je také nejlepším střelcem svého týmu. Velmi dobře mu sekunduje spoluhráč Jakub Pořický (4 + 5), ale i David Vítek (3 + 3). Mezi obránci jsou na tom z hlediska produktivity výborně Michal Žák (2 + 4) a Michal Hryciow (2 + 2). O čas v brankovišti se pak dělí dvojice gólmanů Lukáš Plšek - Daniel Bechný, přičemž více minut má odchytáno druhý zmíněný.

Sestava Valašského Meziříčí z předminulého kola proti Opavě (minulé kolo měli volno): 

Plšek (46. Bechný) – Dudek, Mikel, Hryciow, Baroš, Varga Mar., Báchor (C), Váňa, Hladiš – Matějka, Dvořák, Pořický – Brunec (A), Daněk, Vítek D. – Varga Mir., Studený, Martiník (A) – Weintritt, Peterka, Dalajka 2
HK Nový Jičín
5
HC Kopřivnice
Online
48.kolo, 24.2.2018
HC RT TORAX Poruba
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Výhru Ďáblů zařídil v úplném závěru Jiří Slovák (více ZDE).
13.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: O výhře s Opavou rozhodla trefa Robina Gebauera (více ZDE).
8.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Přestřelka na jihu Moravy! Nový Jičín nakonec padl s Hodonínem (více ZDE).
6.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Oslabení Ďáblové padli s Draky (více ZDE).
5.2.2018
Redakce Novojičínského deníku každý týden v pondělí v tištěné verzi Deníku zveřejňuje skupinové fotografie sportovních týmů. V pondělí 8. a 15. ledna 2018 představili týmy HK Ďáblíci Nový Jičín. Na fotografie se můžete podívat ZDE.
1.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové měli s Porubou dobře našlápnuto, ale nebrali ani bod (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Zápasy Ďáblíků v týdnu 5.2. - 11.2.2018

V 6. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:

Zápasy Ďáblíků v týdnu 29.1. - 4.2.2018

V 5. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy: