V předehrávce Ďáblové hostí vedoucí Porubu, zápas se hraje výjimečně v pátek
7.12.2017, Redakce

V předehrávce Ďáblové hostí vedoucí Porubu, zápas se hraje výjimečně v pátek

​Ve 27. kole 2. ligy skupiny východ se Ďáblové střetnou na domácím stadionu s Porubou. Tento zápas v Novém Jičíně se na základě dohody obou klubů odehraje už o den dříve, tedy v pátek 8. prosince 2017 od 18 hodin.

Z posledních tří zápasů získali Ďáblové 7 bodů za výhru nad Opavou a Kopřivnicí za tři body. S Valašským Meziříčím Ďáblové doma zcela propadli, když promarnili čtyřbrankový náskok a brali jen jeden bod za prohru na nájezdy. Po dvacetidvou zápasech jim náleží pátá pozice se 33 body, na čtvrté místo jim chybí pouze jeden bod.


BRANKÁŘI
V brance Nového Jičína pravidelně nastupuje jako jednička zkušený Jiří Slovák. Dle statistik odchytal tento gólman šestnáct zápasů s průměrem 2,94 gólů na zápas. Osmadvacetiletý brankář by měl s největší pravděpodobností chytat i v utkání se Porubou. Co se týče náhradního brankáře, tak tím je Tomáš Kohn. Ve svých osmi zápasech zvítězil jen dvakrát a průměr branek na zápas činní 3,5.

OBRÁNCI
Nejproduktivnějším bekem v drese Ďáblů je Vojtěch Adamík. Pro porubské hokejisty je toto jméno známé, protože minulý rok nastupoval za ostravskou Porubu. Obránce Nového Jičína má prozatím na svém kontě čtyři branky a devět asistencí. Dalším z obránců je Jakub Hruška s dvěma góly a pěti asistencemi.

ÚTOČNÍCI
Statistikám Nového Jičína po 22. kolech vládne zkušený útočník Robin Gebauer. Kanonýr Ďáblů má zatím na svém kontě devět branek a osm asistence. O dva body méně má Pavel Zedník (2+13). Zbytek gólů je rozprostřen napříč celým mužstvem.
Nejtrestanějšími hráči Poruby jsou útočník Lukáš Motloch, Robin Gebauer a obránce Vojtěch Adamík.


A jak si stojí sobotní soupeř PORUBA? Hostující tým vede tabulku s 50 body. V dosavadní průběhu Porubě dělají problémy Bobři z Valašského Meziříčí, kteří je jako jediní porazili již dvakrát. Další prohru zaznamenali s Drtiči z Hodonína a s Draky z Šumperku.

BRANKÁŘI
V brance Poruby pravidelně nastupuje jako jednička zkušený Hynek Kůdela. Dle statistik odchytal tento gólman dvacet zápasů s průměrem 3,99 gólů na zápas, připsal si šestnáct vítězství a jen čtyři prohry. Sedmadvacetiletý brankář by měl s největší pravděpodobností chytat i v utkání s novojičínskými Ďábly. Co se týče náhradního brankáře, tak tím je Andreas Kubáň. Ve svých osmi zápasech zvítězil šestkrát a průměr branek na zápas činní 3,48.

OBRÁNCI
Nejproduktivnějším bekem v drese Poruby je Marek Kaluža. Obránce Poruby má prozatím na svém kontě tři branky a třináct asistencí. Dalším z obránců je Michael Janota s třemi góly a osmi asistencemi.

ÚTOČNÍCI
Tabulce produktivity v útočných řadách vévodí Jiří Zdeněk. Kanonýr Poruby má zatím na svém kontě šestnáct branek a osmnáct asistencí. Pro novojičínské hokejisty je toto jméno známé, protože minulý rok nastupoval za Nový Jičín. O tři body méně má Vladimír Luka (18+13).
Nejtrestanějšími hráči Poruby jsou obránci Luboš Adam a Jan Puškár.8
Salith Šumperk
0
HK Nový Jičín
Online
29.kolo, 16.12.2017
SHK Hodonín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
7.12.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Derby začalo se zpožděním! Ďáblové však srazili Tatru i počtvrté (více ZDE).
28.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové uspěli v Opavě (více ZDE).
24.11.2017
Opava mění trenéry. Trenérské duo Marek Harazim - David Galvas je nahrazeno novou trenérskou dvojicí Zdeněk Pavelek a Dalibor Římským. Tato dvojice se poprve postaví na opavskou střídačku již v sobotu proti Ďáblům Z Nového Jičína.
24.11.2017
Šumperk má problémy, skončí ve II. lize? Ještě před sezónou měli nejvyšší ambice, ale teď balancují na hranici konce seniorského hokeje. Důvod? Drakům vypadl hlavní sponzor, na kterém byla postavena celá sezóna. Vyjádření vedení klubu k nastalé situaci si můžete přečíst ZDE.
23.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Čechmánkovi Drtiči bodovali v Novém Jičíně naplno (více ZDE).
21.11.2017
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové schytali debakl na ledě Draků (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Mladší a starší dorost ukončili základní část a začíná jim nadstavba

Starším i mladším dorostencům skončila základní část regionální ligy - skupina východ.

Zápasy Ďáblíků v týdnu 4.12. - 10.12.2017

V 49. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy: