První domácí duel proti Opavě
10.9.2017, Redakce

První domácí duel proti Opavě

Přípravné zápasy jsou minulostí, celá sezóna před námi. Nový Jičín v první domácím utkání vyzve HC Slezan Opava 13.9.2017, která v letošním roce hodně posílila.

V první řadě změnila trenéra. Po odchodu Pavla Hulvy se na střídačku postaví Antonín Planovský, kterého doplní Marek Harazim. Útočné řady Slezané posílili. Z Poruby přišli Rostislav Vaněk, Petr Sedlář a Petr Seidler, dále přišli Vlastimil Malina, Jakub Maxner nebo Ondřej Hartmann. I do obranných řad přicházejí nové posily. Jedná se o Petra Šenderu a Josefa Tichého. Do brankoviště se vrací zkušený gólman Dušan Šafránek.

Opava sezónu začala na domácím ledě s Valašského Meziříčí a nezačala vítězně. Slezané v duelu s Valašským Meziříčím hned třikrát vedl, nakonec ale svítily po třetí třetině na časomíře dvě trojky. Bonusový bod pak získali po minutě prodloužení hosté, kteří zužitkovali přesilovou hru.
Stejně jako loni i letos začínali novojičínští hokejisté s Drtiči na jejich půdě. Domácí Drtiči vedli po dvou třetinách 3:0, na začátku posledního dějství navýšili skóre a 4:0. Novojičínští ještě snížili zásluhou Daniela Pechy, ale na konci zápasu na časomíře svítilo skóre 5:1.
Poslední zápas mezi Nový Jičínem a Opavou byl ve znamení výhry Opavy v poměru 4:1. 


2
HK Nový Jičín
4
HC Bobři Valašské Meziříčí
Online
39.kolo, 24.1.2018
Volno
Rozpis ledové plochy
Aktuality
22.1.2018
Draci Šumperk mají nového trenéra, po 11 letech se vrací Josef Zavadil. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Draků Šumperk.
18.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně (více ZDE).
17.1.2018
Novojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů obránce Michael Foltýn (r. 1994), hráč HC Frýdek-Místek. Michael už v Novém Jičíně nastupoval v době, kdy hrál za juniory Třince. Foltýn na Elite Prospects
16.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Od Hodonína k Hodonínu (více ZDE.)
12.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Kosení favoritů pokračuje! Nový Jičín srazil po Porubě i Šumperk (více ZDE).
11.1.2018
Porážka 2:3 na novojičínském ledě byla pro vedení ambiciózního Šumperka poslední kapkou. Nespokojenost s výsledky týmu a neplnění sportovních cílů klubu, to je hlavní důvod, proč byl hlavní kouč Pavel Hulva odvolán. Tým dočasně převezme dosavadní asistent Zdeněk Novosad. Více k tomuto tématu si můžete přečíst na webových stránkách klubu.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Zápasy Ďáblíků v týdnu 8.1. - 14.1.2018

V 2. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:

Mladší a starší žáci ukončili základní část a začíná jim nadstavba

Starším i mladším žákům skončila základní část Ligy žáků - Olomoucký kraj. Od nového roku tak začnou hrát nadstavbovou část, která vychází ze součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků. Vytvoří...