První domácí duel proti Opavě
10.9.2017, Redakce

První domácí duel proti Opavě

Přípravné zápasy jsou minulostí, celá sezóna před námi. Nový Jičín v první domácím utkání vyzve HC Slezan Opava 13.9.2017, která v letošním roce hodně posílila.

V první řadě změnila trenéra. Po odchodu Pavla Hulvy se na střídačku postaví Antonín Planovský, kterého doplní Marek Harazim. Útočné řady Slezané posílili. Z Poruby přišli Rostislav Vaněk, Petr Sedlář a Petr Seidler, dále přišli Vlastimil Malina, Jakub Maxner nebo Ondřej Hartmann. I do obranných řad přicházejí nové posily. Jedná se o Petra Šenderu a Josefa Tichého. Do brankoviště se vrací zkušený gólman Dušan Šafránek.

Opava sezónu začala na domácím ledě s Valašského Meziříčí a nezačala vítězně. Slezané v duelu s Valašským Meziříčím hned třikrát vedl, nakonec ale svítily po třetí třetině na časomíře dvě trojky. Bonusový bod pak získali po minutě prodloužení hosté, kteří zužitkovali přesilovou hru.
Stejně jako loni i letos začínali novojičínští hokejisté s Drtiči na jejich půdě. Domácí Drtiči vedli po dvou třetinách 3:0, na začátku posledního dějství navýšili skóre a 4:0. Novojičínští ještě snížili zásluhou Daniela Pechy, ale na konci zápasu na časomíře svítilo skóre 5:1.
Poslední zápas mezi Nový Jičínem a Opavou byl ve znamení výhry Opavy v poměru 4:1. 


5
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.5.2018
V pátek 1. června se v sídle ČSLH uskuteční aktiv klubů 2. ligy, kde by mělo dojít k určení systému následující sezóny.
30.4.2018
1.5.2018 proběhne trénink B-týmu a juniorů o hodinu dříve. Tzn. od 17:00 do 18:30, sraz: 16:30 na zimním stadioně!!!
8.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
6.3.2018
Výkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Turnaj "HOKEJ - FOTBÁLEK" r. 2008

Turnaj se odehrál na Zimáku v Novém Jičíně.

KEMPY PRO HRÁČE A GÓLMANY

Máme pro vás nabídku hokejových kempů pro vaše děti. Podívejte se na nabídku. HK Nový Jičín pořádá týdenní kemp v červenci.