Redakce

Nový Jičín - Novojičínští Ďáblové v rámci 46. kola přivítali na domácím ledě věčného rivala Kopřivnici. Ďáblové vůbec nezachytili nástup Kopřivnice do utkání a po první třetině, která byla v režii Kopřivnice, prohrávali již 3:0. V druhé třetině se hra srovnala, ale žádná strana nevstřelila gól. Po přestávce se opět činila Kopřivnice, která navýšila skóre. Na tuto branku zareagoval Nový Jičín. Daniel Pecha viděl najíždějícího Adama Uhlára, jemuž přesnou přihrávkou přihrál a ten dokázal usměrnit kotouč za záda hostujícího gólmana. Na konci utkání Nový Jičín hrál power play, ale radost z gólu měla Kopřivnice. Do prázdné brány se trefil kopřivnický Vyčesaný. Poslední slovo v utkání ale měli Ďáblové, kdy Dominik Kafka zkorigoval výsledek na 2:5.