Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

8.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.Změny v mládežnických soutěžícVýkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
6.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
5.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
1.3.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové padli doma s Šumperkem a play-off načnou na ledě Bobrů (více ZDE).
27.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové ztratili v Porubě zápas až v závěru (více ZDE).
22.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Závěrečné derby si podmanila kopřivnická Tatra (více ZDE).
15.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Výhru Ďáblů zařídil v úplném závěru Jiří Slovák (více ZDE).
13.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: O výhře s Opavou rozhodla trefa Robina Gebauera (více ZDE).
8.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Přestřelka na jihu Moravy! Nový Jičín nakonec padl s Hodonínem (více ZDE).
6.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Oslabení Ďáblové padli s Draky (více ZDE).
5.2.Novojičínský deník,   Redakce Novojičínského deníku každý týden v pondělí v tištěné verzi Deníku zveřejňuje skupinové fotografie sportovních týmů. V pondělí 8. a 15. ledna 2018 představili týmy HK Ďáblíci Nový Jičín. Na fotografie se můžete podívat ZDE.
1.2.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové měli s Porubou dobře našlápnuto, ale nebrali ani bod (více ZDE).
30.1.Do branky přichází Daniel BechDaniel Bechný ( r.1997 ) ze Vsetína nahradí zraněného Tomáše Kohna v brance Ďáblů. Bechný na Elite Prospects
28.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Benefiční derby: Kopřivnice obrala Ďábly prvně o všechny body (více ZDE).
26.1.HC Poruba,  DK ČSLH potrestala porubského útočníka Vladimíra Luku trestem na dvě utkání (v Opavě 24.1. a s Valašským Meziříčím 27.1.) za napadení diváka v Šumperku, dále porubského Josefa Fojtíka trestem na pět zápasů za řádění v zápase na ledě Šumperka a dále potrestala klub Draci Šumperk pokutou ve výši 3 000 Kč za nedostatečnou pořadatelskou službu v utkání s Porubou.
26.1.Sympaťák 2. Ligy,  Sympaťák 2. Ligy 2017/18 velké finále. Neváhejte a hlasujte. Mezi finalisty je i novojičínský Jakub Hruška. Hlasujte ZDE.
23.1.Sympaťák skupiny Východ,  Sympaťákem skupiny Východ se stal JAKUB HRUŠKA z Nového Jičína, který zároveň postupuje do velkého finále proti vítězům Západu a Středu. 1. JAKUB HRUŠKA (HK Nový Jičín) - 92 hlasů (48,7%); 2. Adam Heinzl (HC Tatra Kopřivnice) - 40 hlasů (21,2%); 3. Václav Studený (HC Bobři Valašské Meziříčí) - 21 hlasů (11,1%)
23.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové zažili vzpouru Bobrů (více ZDE).
22.1.Draci Šumperk,  Draci Šumperk mají nového trenéra, po 11 letech se vrací Josef Zavadil. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Draků Šumperk.
22.1.HC Bobři Valašské Meziříčí,  Valašské Meziříčí přivedlo hodně zajímavou posilu pro závěr sezóny, jeho řady posílí jedenatřicetiletý gólman Dušan Šafránek z Opavy. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Bobrů Valašské Meziříčí.
18.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně (více ZDE).
17.1.Nový Jičín posiluje,  Novojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů obránce Michael Foltýn (r. 1994), hráč HC Frýdek-Místek. Michael už v Novém Jičíně nastupoval v době, kdy hrál za juniory Třince. Foltýn na Elite Prospects
16.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Od Hodonína k Hodonínu (více ZDE.)
12.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Kosení favoritů pokračuje! Nový Jičín srazil po Porubě i Šumperk (více ZDE).
11.1.Draci Šumperk,  Porážka 2:3 na novojičínském ledě byla pro vedení ambiciózního Šumperka poslední kapkou. Nespokojenost s výsledky týmu a neplnění sportovních cílů klubu, to je hlavní důvod, proč byl hlavní kouč Pavel Hulva odvolán. Tým dočasně převezme dosavadní asistent Zdeněk Novosad. Více k tomuto tématu si můžete přečíst na webových stránkách klubu.
9.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové usmažili lídra z Poruby, ve středu hostí Šumperk (více ZDE).
8.1.Milan Urban,  Dnes slaví narozenin místopředseda a manažer HK Nový Jičín, z.s. Milan Urban. Přejeme ti vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, spokojenosti a sportovních úspěchů.
4.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Tatra obrala Nový Jičín až napopáté! Úřadoval nestárnoucí Tomášek (více ZDE).
23.12.Hilšer přichází na střídavý stVýjimka ke startu ve 2.lize byla udělena našemu odchovanci, Adamu Hilšerovi (r.2000), hráči staršího dorostu AZ Havířov. Hilšer na Eliteprospects
5
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
8.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Hotovo! Bobři udělali s novojičínskými Ďábly krátký proces (více ZDE).
6.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Šafránek opět zavřel klec! Ďáblové musí odvracet konec sezony (více ZDE).
6.3.2018
Výkonný výbor ČSLH schválil novou strukturu a věkové kategorie mládežnických soutěží, změny vstoupí v platnost od sezony 2018/19. Stávající model se třemi nejvyššími soutěžemi – extraligou mladšího dorostu, extraligou staršího dorostu a extraligou juniorů – nahradí model se dvěma soutěžemi, dvouročníkovou extraligou dorostu a tříročníkovou extraligou juniorů. Více k tématu si přečtěte ZDE.
5.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblům to na ledě Bobrů nevyšlo. Dnes se pokusí vyrovnat (více ZDE).
1.3.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové padli doma s Šumperkem a play-off načnou na ledě Bobrů (více ZDE).
27.2.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové ztratili v Porubě zápas až v závěru (více ZDE).
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Turnaj "HOKEJ - FOTBÁLEK" r. 2008

Turnaj se odehrál na Zimáku v Novém Jičíně.

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE

JEDNODENNÍ KEMPY PRO HRÁČE VE VĚKU 6 AŽ 15 LET.