Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

22.1.Draci Šumperk,  Draci Šumperk mají nového trenéra, po 11 letech se vrací Josef Zavadil. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Draků Šumperk.
18.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně (více ZDE).
17.1.Nový Jičín posiluje,  Novojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů obránce Michael Foltýn (r. 1994), hráč HC Frýdek-Místek. Michael už v Novém Jičíně nastupoval v době, kdy hrál za juniory Třince. Foltýn na Elite Prospects
16.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Od Hodonína k Hodonínu (více ZDE.)
12.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Kosení favoritů pokračuje! Nový Jičín srazil po Porubě i Šumperk (více ZDE).
11.1.Draci Šumperk,  Porážka 2:3 na novojičínském ledě byla pro vedení ambiciózního Šumperka poslední kapkou. Nespokojenost s výsledky týmu a neplnění sportovních cílů klubu, to je hlavní důvod, proč byl hlavní kouč Pavel Hulva odvolán. Tým dočasně převezme dosavadní asistent Zdeněk Novosad. Více k tomuto tématu si můžete přečíst na webových stránkách klubu.
9.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové usmažili lídra z Poruby, ve středu hostí Šumperk (více ZDE).
8.1.Milan Urban,  Dnes slaví narozenin místopředseda a manažer HK Nový Jičín, z.s. Milan Urban. Přejeme ti vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, spokojenosti a sportovních úspěchů.
4.1.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Tatra obrala Nový Jičín až napopáté! Úřadoval nestárnoucí Tomášek (více ZDE).
23.12.Hilšer přichází na střídavý stVýjimka ke startu ve 2.lize byla udělena našemu odchovanci, Adamu Hilšerovi (r.2000), hráči staršího dorostu AZ Havířov. Hilšer na Eliteprospects
19.12.Přichází obránce Ficek z VítkoNovojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů Dominik Ficek (r. 1999), hráč HC Vítkovice Ridera Ficek na Elite Prospects
14.12.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Nový Jičín v Šumperku opustil led předčasně! Utkání se však dohrálo (více ZDE).
13.12.Rozhovor ,  Přečtěte si článek s manažerem klubu v Novojičínském deníku: Manažer Ďáblů Urban: Se sezonou jsem zatím spokojeni (více ZDE).
12.12.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Bravo! Nový Jičín skosil lídra z Poruby (více ZDE).
7.12.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Derby začalo se zpožděním! Ďáblové však srazili Tatru i počtvrté (více ZDE).
28.11.,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové uspěli v Opavě (více ZDE).
24.11.Draci Šumperk,  Šumperk má problémy, skončí ve II. lize? Ještě před sezónou měli nejvyšší ambice, ale teď balancují na hranici konce seniorského hokeje. Důvod? Drakům vypadl hlavní sponzor, na kterém byla postavena celá sezóna. Vyjádření vedení klubu k nastalé situaci si můžete přečíst ZDE.
24.11.HC Opava,  Opava mění trenéry. Trenérské duo Marek Harazim - David Galvas je nahrazeno novou trenérskou dvojicí Zdeněk Pavelek a Dalibor Římským. Tato dvojice se poprve postaví na opavskou střídačku již v sobotu proti Ďáblům Z Nového Jičína.
23.11.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Čechmánkovi Drtiči bodovali v Novém Jičíně naplno (více ZDE).
21.11.Novojičínský deník,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Ďáblové schytali debakl na ledě Draků (více ZDE).
8.11.Napsali o nás,  Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínské Ďábly vynuloval na ledě Bobrů Šurý (více ZDE)
6.11.SHK Hodonín,  Novým trenérem Hodonína se stal Roman Čechmánek. Po domácí prohře 2:6 se suverénní Porubou sáhlo vedení Drtičů ke změně trenérů. Stanislav Beťko a Jan Prčík na střídačce končí, novým hlavním trenérem se stal bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek.
3.11.Podlaha z Olomouce posílí ĎáblÚtočné řady Ďáblů posílí Josef Podlaha, junior HC Olomouc, ročník 1999 Podlaha na Elite Prospects
3.11.Start Matiáška odložen,  Start Michala Matiáška je odložen, neboť řády nepamatují na start staršího dorostence ve 2.lize mužů. Klub požádal o výjimku. Rozhodne se na zasedání výkonného výboru ČSLH 16.11.2017
2.11.Hokejové noviny,  Vyšla informační příloha Českého svazu ledního hokeje pro měsíc říjen. Hokejové noviny jsou tentokrát věnovány převážně mládežnickému hokeji. Najdete zde rozhovory s Janem Čalounem, Milanem Hniličkou či Petrem Klímou. Více ZDE
2.11.Hokejová batolata,  Reportáž z hokejového turnaje hráčů ročníku 2011 v Novém Jičíně odvysílala Česká televize. Na tuto reportáž se můžete podívat ZDE.
30.10.Ďáblové posilují,  Novojičínští Ďáblové posilují a sestavu ještě více omlazují. Na střídavý start jsou připraveni zasáhnout do druholigových bojů naši odchovanci: Lukáš Irgl (Oceláři Třinec, roč. 1998), Filip Palička (HC Olomouc, roč. 1998) a Michal Matiáško (VHK Vsetín, roč. 2000) Irgl na Elite Prospects, Palička na Elite Prospects, Matiáško na Elite Prospects
17.10.Matyáš k Ďáblům,  Ďábelskou sestavu posílí Jakub Matyáš z Třince, který se bude rozehrávat po nemoci.Kuba už v Novém Jičíně odehrál 2 zápasy v sezóně 2013-2014 Jakub Matyáš na Elite Prospects
12.10.HC Kopřivnice,  HC Kopřivnice posiluje své řady na pozici obránců. Nově se v jejich barvách představí třiadvacetiletý Marek Bail z Poruby, o dva roky mladší Marek Heinzl z Havířova a devatenáctiletý Radim Štěpánek z vítkovické juniorky.
2.10.Aukce WCH2016Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
2
HK Nový Jičín
4
HC Bobři Valašské Meziříčí
Online
39.kolo, 24.1.2018
Volno
Rozpis ledové plochy
Aktuality
22.1.2018
Draci Šumperk mají nového trenéra, po 11 letech se vrací Josef Zavadil. Více k tématu si přečtěte na klubových stránkách Draků Šumperk.
18.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Novojičínští Ďáblové zdolali poslední Opavu už pošesté v sezoně (více ZDE).
17.1.2018
Novojičínští Ďáblové doplňují sestavu. Na střídavý start je připraven zasáhnout do druholigových bojů obránce Michael Foltýn (r. 1994), hráč HC Frýdek-Místek. Michael už v Novém Jičíně nastupoval v době, kdy hrál za juniory Třince. Foltýn na Elite Prospects
16.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Od Hodonína k Hodonínu (více ZDE.)
12.1.2018
Napsali o nás v Novojičínském deníku: Kosení favoritů pokračuje! Nový Jičín srazil po Porubě i Šumperk (více ZDE).
11.1.2018
Porážka 2:3 na novojičínském ledě byla pro vedení ambiciózního Šumperka poslední kapkou. Nespokojenost s výsledky týmu a neplnění sportovních cílů klubu, to je hlavní důvod, proč byl hlavní kouč Pavel Hulva odvolán. Tým dočasně převezme dosavadní asistent Zdeněk Novosad. Více k tomuto tématu si můžete přečíst na webových stránkách klubu.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Zápasy Ďáblíků v týdnu 8.1. - 14.1.2018

V 2. týdnu se můžete těšit na tyto zápasy:

Mladší a starší žáci ukončili základní část a začíná jim nadstavba

Starším i mladším žákům skončila základní část Ligy žáků - Olomoucký kraj. Od nového roku tak začnou hrát nadstavbovou část, která vychází ze součtové tabulky kategorie starších žáků a mladších žáků. Vytvoří...